دانلود فیلم شکلاتی کامل

دانلود فیلم شکلاتی

دانلود فیلم » دانلود فیلم ایرانی » دانلود فیلم شکلاتی

خلاصه داستان فیلم شکلاتی

فیلم ایرانی شکلاتی درباره این است که همه چیز از یک جعبه شکلات شروع شد. یعنی من بچه بودم . بچه هم که باشیم بازم شکلات عاشقانه ترین مزه دنیا است اما .

دانلود فیلم شکلاتی

بازیگران فیلم شکلاتی

ارژنگ امیرفضلی,شبنم مقدمی,علی مشهدی,محمدرضا هدایتی,ناصر هاشمی,فرزین محدث , پریسا رضایی , جواد جوینده , شهره لرستانی , داریوش اسدزاده , محمدرضا شیرخانلو , آیلی , محمدحسین بلوکات , سیدسامان میرحسینی , شهاب شیرمردی , همراز اکبری

درباره فیلم شکلاتی

گروه فیلم : سینمایی | نام اثر: شکلاتی – Shokolati | گروه فیلم : کودک و نوجوان | سال تولید : ۱۳۹۵ | کارگردان : سهیل موفق  |  پخش: ۹۷  | تهیه کننده: ایرج محمدی |کارگردان: سهیل موفق | ژانر فیلم : اجتماعی

دانلود فیلم شکلاتی

بزودی

مرتبط:دانلود فیلم سارا و آیدا • دانلود فیلم رگ خواب • دانلود فیلم قاتل اهلی • دانلود فیلم به وقت شام • دانلود فیلم فراری • دانلود فیلم عشقولانس • دانلود فیلم ایرانی • دانلود فیلم آینه بغل • دانلود فیلم زرد  • دانلود فیلم هاری • دانلود فیلم لاتاری

برچسب ها:

سریال رقص روی شیشه

دانلود فیلم جشن دلتنگی با لینک مستقیم

دانلود فیلم آذر

دانلود فیلم خفگی

دانلود فیلم حریم شخصی

قسمت سوم 3 سریال ممنوعه

دانلود قسمت دوم سریال ممنوعه

فیلم ,دانلود ,| ,بچه ,سهیل ,شکلات ,دانلود فیلم ,|  پخش ,پخش ۹۷  ,۹۷  | ,موفق  | 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هنر ایمانی سیدمحمدجواد موسوی حسینی بیا بار دیگر «خالص» باش یکتا گرافیک فروشگاه بزرگ احسان -فروش انواع سی دی ونرم افزار و ... بلاگ پرفکت مووی آوای عشق موبایل فینال یادداشتهای من اپ فور یو